Перейти на мобільну версію сайту


15.02.2019

ОБІЦЯЮТЬ ДОРОГУ ДОРОБИТИ

обїзнаВосени минулого року під час візиту Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана було з’ясовано, що грошей на завершення ремонту «Тещиного язика» не вистачає. А це близько 15 мільйонів гривень, адже не було враховано вартість відбійників тощо.

Щоб завершити ремонт тієї ділянки траси, кошти забрали з об’їзної дороги в Кам’янці-Подільському. Обурювалася міська влада і особливо власники автівок та дальнобійники. Сказати, що там жахлива дорога, це майже нічого не сказати. Ями на кам’янецькій частині об’їзної сягають до 23 см глибини і завдовжки до трьох метрів. Автомобілісти клянуть міську владу, не розуміючи, що за цю дорогу відповідає вища влада і вона знаходиться не на міському балансі.

Минулого тижня міський голова Михайло Сімашкевич під час засідання «Асоціації міст України» вчергове піднімав це надто болюче для Кам’янця питання. Він зустрічався з представниками профільних міністерств. 

– І от ніби радісна новина щодо ремонту вулиці Привокзальної, але не зовсім, бо вказано термін до 2020 року. Але є сподівання, – зазначив Михайло Сімашкевич.

З початку тижня на дорогах державного значення Хмельницької області триває аварійна ліквідація ямковості. Внаслідок різких коливань температури повітря зношене дорожнє покриття зазнає значних руйнувань.

– На автодорогах державного значення залучено 29 ремонтних бригад. Застосовуючи холодну асфальтобетонну суміш, дорожники першочергово проводять ремонтні роботи на найбільш проблемних ділянках головних магістралей області, – повідомляє прес-служба САД у Хмельницькій області.

Процес виконання робіт особисто контролює начальник Служби автомобільних доріг. До цього переліку потрапила і наша автодорога Н-03 Житомир-Чернівці. Можливо, й шмат нашої об’їзної теж підлатають, щоб не тонули автівки.


Теги: завершення ремонту «Тещиного язика»

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.