Перейти на мобільну версію сайту


18.10.2013

ОБІЦЯВ = ЗРОБИВ

16 жовтня в с.Гуменці з робочою поїздкою побували депутат Верховної Ради України Володимир Мельниченко і голова РДА Михайло Желізник. Майже рік тому до Володимира Володимировича звернувся колектив Гуменецької ЗОШ I-III ст.-гімназії щодо заміни абогуменці.jpg реконструкції системи теплопостачання. Тоді ж гуменецькі освітяни отримали обіцянку про вирішення їхнього прохання.
Зустрівшись із сільським головою Інною Абдулкадировою, директором школи Ліною Пазюк та підрядною організацією МП «Ізумруд» (директор Михайло Паур), Володимир Мельниченко перевірив хід виконаних робіт, на які цього року було виділено 550 тисяч грн. Як результат, сьогодні в школі, яка була побудована ще в 1974 році, повністю замінено систему водопостачання та встановлено нову модернізовану котельню. Нова система передбачає 30% економію на енергоносії.
= Завжди приємно бачити результат гарної справи, = відзначив народний депутат. = Особливо, коли це стосується дітей. Головним завданням було забезпечити дітям тепло в школі. Я думаю, що з цим ми впоралися.

Теги: с.Гуменці, Володимир Мельниченко

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.