Перейти на мобільну версію сайту


18.04.2014

ОБІЦЯНКА ВИЯВИЛАСЯ НЕ ЦЯЦЯНКОЮ

Місто вже втратило надію на отримання карет швидкої допомоги, які були обіцяні на виконання державної програми реформування в медицині, зокрема переоснащення центрів первинної медико-санітарної допомоги.
Минулого тижня наше місто отримало сім карет швидкої допомоги. Всього в Хмельницьку швидкі.JPGобласть потрапило 39 таких автомобілів.
14 кітня міський голова Михайло Cімашкевич разом зі своїми заступниками, посадовцями від медицини в присутності журналістів оглянули автівки. Сучасні автомобілі, нафаршировані сучасною медичною технікою та обладнанням - кардіографами, дифібриляторами, ношами різної модифікації, вакуумматрацами, інгаляторами та іншим найнеобхіднішим медичним обладнанням.
- Ми отримали сучасні автомобілі, аби надавати оперативну допомогу хворим та покращити результати повсякденної роботи медиків, - зазначив Михайло Євстафійович. - Скажу по правді, місто не сподівалось ні на одну нову швидку, а сьогодні отримало сім. Хочу побажати, щоб кам’янчани не користувалися цими автомобілями, а були завжди здоровими.
Щоправда, на цьому сюрпризи для нашого міста не закінчились. Незабаром очікується ще на два найсучісніших реанімобілі. За словами водіїв, машини дуже зручні, а головне вони нові й не потрібно буде під ними постійно лежати, аби відремонтувати.

Теги: швидка допомога, Сергій Ведерніков, Михайло Сімашкевич

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.