Перейти на мобільну версію сайту


13.04.2012

ОБ’ЄДНАЛИСЯ ЗАРАДИ КОРИСТІ

Гарну справу напередодні Пасхи зробили два депутати міськради Дмитро Васильянов та Володимир Юр’єв. Один, дбаючи про своїх виборців, ініціював та добився, аби з 11 квітня людям, які мешкають на Підзамчі, не потрібно було витрачати грошей на поїздку у центр міста, щою придбати найнеобхідніші продукти. Другий, побкіоск.JPGачивши ситуацію, яка склалася у відділеному від міста районі, допоміг колезі з встановленням міні-магазину. Відтепер тут можна буде придбати хліб, молочні та ковбасні продукти за цінами від виробника.
Перший покупець магазину, мешканець Підзамча Олександр Чепурняк, дуже вдячний за те, що йому тепер не потрібно збивати ноги і ходити сходами аж на Польські фільварки (вважає, що там найближчий хлібний магазин), аби купити свіжого хліба. У новому магазині можна придбати все від місцевого виробника і аж на гривню дешевше, та ще й зекономити на проїзді у маршрутці 4 гривні. А для пенсіонерів це досить суттєвий фактор.
Усім людям поважного віку, які прийшли на відкриття цього 15-го міні-магазину, вручили по пасці від ТОВ «Український кристал». Паска також чекає й на Олександра Чепуряка, який пішов раніше, ніж давали подарунки покупцям.

Теги: ТОВ "Український кристал", Володимир Юр’єв, Дмитро Васильянов

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.