Перейти на мобільну версію сайту


23.08.2019

ОБДАРОВАНИМ – ПРЕМІЮ МІСЬКОЇ РАДИ

обдарованіВиконком міської ради оголошує відбір кандидатів на здобуття премії міської ради для обдарованих дітей, дитячих та молодіжних творчих колективів комунальних установ міста Кам'янця-Подільського.

Премії присуджуються обдарованим учням початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів, закладів освіти комунальних установ міста віком від 8 до 18 років, дитячим та молодіжним творчим колективам закладів культури та закладів освіти комунальних установ міста, які проживають та зареєстровані в м. Кам'янці-Подільському та досягли найвищої виконавської майстерності, стали лауреатами некомерційних мистецьких конкурсів різних рівнів, проводять активну творчу діяльність, вносять вагомі здобутки у розвиток культури міста за такими напрямками:

– премія міської ради в галузі музичного мистецтва (музичні інструменти) – дві премії;
– премія міської ради в галузі образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва – дві премії;
– премія міської ради в галузі вокального мистецтва (народний, академічний, естрадний спів) – дві премії;
– премія міської ради в галузі хореографічного мистецтва (народна, сучасна, бальна, класична хореографія) – дві премії;

– премія міської ради в галузі театрального мистецтва – дві премії.

П’ять премій присуджуються з 01 січня 2019 року згідно досягнень, здобутих протягом 2018 року.

Премії вручаються під час урочистостей з нагоди відзначення Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва (листопад). Особі (колективу), якій присуджується премія присвоюється звання лауреата та вручається диплом.

Кандидатури для присудження премій можуть висувати: мистецькі школи, заклади культури та освіти комунальних установ міста, департамент гуманітарної політики, управління освіти і науки на підставі подання на ім’я голови комісії. Пропозиції щодо кандидатур на присудження премій подаються комісії протягом 30 днів з дня оприлюднення оголошення на офіційному сайті міської ради про відбір кандидатів для присудження премій, тобто з 19 серпня по 17 вересня 2019 року.

Виплата премій здійснюється за рахунок коштів міського бюджету, передбачених в кошторисі доходів і видатків департаменту гуманітарної політики Кам'янець-Подільської міської ради.

Розмір кожної премії складає 5000 грн.


Теги: премії міської ради для обдарованих дітей

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.