Перейти на мобільну версію сайту


22.02.2013

О-О-Х, ДОРОГИ!

Містечковий міністр комунального господарства Сергій Бабій на брифінгу заявив: «Ця зима показала, що в Україні на одну проблему стало менше – доріг у нас не стало зовсім. І це не провина нинішньої влади, дорожників, чи ще когось. Просто дороги проектувалися ще в минулому столітті і не були розраховані на таку кількість автомобілів. Крім того, зазвичай, замість півтораметрової укладки дорожнього полотна вкладали 50-60 см. Пришвидшило процес руйнації й цьогорічне різке коливання температури. Така ситуація з дорогами не лише в нас, а й узагалі по всій Україні. IMG_5252.JPGОкружних доріг навколо Київа, Бердичева, Тернополя, Хмельницького теж немає.
Наше місто має 181 км доріг, а це - 1394 кв.м дорожнього покриття і лише 13% з них можна вважати відремонтованими, ще 26% знаходяться в задовільному стані, а 61% - потребують ремонту, або ж 627 тис. кв.м.
Для того, щоб відремонтувати всі проблемні дороги, потрібно 188 млн. грн. І якщо з міського бюджету на ремонт виділяється 6 млн. грн на рік, то місту необхідно буде 32 роки, щоб привести міські дороги до ладу. Зрозуміло, що це утопія.
Цього ж року в міському бюджеті закладено 7 млн. 337 тис. грн, а це на 3 млн. грн більше, ніж минулого року. Однак є одне але... Ці кошти із віртуальних перетворяться на реальні лише за умов виконання бюджету.
Чиновник заявив, що основний акцент буде спрямовано на капітальний ремонт. Що ж до ямкового, то хоч він і є неефективним та з’їдає чимало бюджетних грошей, але без нього не обійтися. За попередніми підрахунками кількість ям цього року у порівнянні з минулим зросла на 30%.
Що ж до капітального ремонту, то цьогоріч заплановано його провести на вул.Північна (відтинок незавершеної дороги вздовж «Арса»), а зняту звідти бруківку встелять на Зарванській. З перехрестя Північної і Суворова не будуть знімати бруківку, вона там в гарному стані, отже там вже є так званий «острівець безпеки». Капремонту піддадуть частини вулиць Князів Коріатовичів, Огієнка та Чехова.
Сергій Віталійович продемонстрував журналістам дорожню карту та повідомив, що вже створено оперативний штаб «Дороги - 2013», а також діятиме наглядова рада за якістю доріг до якої увійшли депутати, перевізники, таксисти, будівельники і журналісти.
Не кращою є ситуація з дорогами і в районі. Як повідомив з цього приводу інспектор ВДАІ райвідділу міліції Руслан Безручко, цього тижня спільно з працівниками Кам’янець-Подільської ДЕД було проведено позапланове обстеження вулично-шляхової мережі.
Із 551 км районних доріг наразі перевірено 250 км. Зокрема, під пильне око потрапили дороги Кам’янець-Подільський - Стара Ушиця, Довжок - Кудринці, Ярмолинці - Кам’янець-Подільський та Слобідка-Кульчіївецька - Яруга.
За фактами обстеження були складені відповідні акти, в яких зазначено терміни ліквідації ямковості. Ці акти було направлено у райдежрадміністрацію та прокуратуру району.

Теги: дороги

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.