Перейти на мобільну версію сайту


29.04.2016

НВК СТАНУТЬ ЗОШАМИ

28 квітня відбулося чергове засідання виконкому, на якому розглядалося питання про організацію призову громадян на строкову військову службу до Збройних сил України та інших формувань у травні-червні. Одностайними члени виконкому були в питанні про реорганізацію шляхом злиття Станції юних техніків, Еколого-натуралістичного центру учнівської молоді та Міжшкільного навчально-виробничого комбінату в єдиний Центр.

Це дасть змогу зекономити кошти на інституті директорів. Також ухвалили рішення про зняття статусу НВК №16 і №17, перетворивши їх у школи. За словами начальника управління освіти Світлани Старченко, свого часу було модним школи перейменовувати в НВК, але сьогодні вони не виконують своїх функцій як НВК, їм складно навіть набрати 10-11 класи. Тому буде логічно надати їм статуси шкіл.

Хоча, якщо розібратися, в місті лише одна школа №9 може претендувати на статус навчально-виховного комплексу, решта не тягне...

Погодилися члени виконкому про передачу з балансу міської лікарні №1 на баланс департаменту економіки та розвитку інфраструктури міста майна комунальної власності за адресою вул.Пушкінська, 31. Тобто приміщення хірургічного корпусу, яке руйнується й уже 22 роки не використовується, передати інвестору, який би зміг знайти йому достойне використання.

Також було затверджено звіти про оцінку майна комунальної власності нежитлових будівель на вул.Проектна, 4 та 6. Перший об’єкт - це колишній дитячий садок, який вже не раз намагалися під щось перепрофілювати (спортивний клуб, молодіжне житло), але знищити його було легше. Тепер потрібно шукати, хто зможе викласти за будівлю близько півтора мільйона гривень, аби довести її до ладу. На Проектній, 6 чекає господаря колишнє приміщення котельні, яке оцінено дещо більше за 94 тис. грн.

Теги: виконком

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.