Перейти на мобільну версію сайту


19.09.2014

НОВИЙ СТАРИЙ ПІДХІД

Нарешті поневечений квартал вулиці Гагаріна від Пушкінської до Драгоманова відремонтовано.
Слава Богу, що комусь спало на думку не латати ямки, а зробити суцільний ремонт дорожнього полотна. Цього разу дорожники запозичили досвід Вінниці. Там у такий спосіб дороги.JPGремонтують верхній шар асфальту, не втручаючись в основу дорожнього покриття.

Ще радянські технологи вирахували, що за 10 років верхній шар асфальту зношується й дешевше устелити всю поверхню, аніж видовбувати ямки й намагатися приліпити їх до старого асфальту. На сьогодні працівники ремонтної бригади КП «Комбінат благоустрою» (директор Руслан Пристач) вже зробили в такий спосіб один квартал дорожнього покриття, проте через нестачу фінансування лише підлатали асфальтове покриття вул.Гагаріна від Князів Коріатовичів до Гунської. За хороших погодніх умов може пощастити перехрестю вулиць Чехова та Хмельницьке шосе.
На жаль, дорожники через блокування коштів на казначейських рахунках усе літо були без роботи. Тож політика прямопропорційно впливає на дороги. Та попри все цьогоріч поточний ремонт доріг здійснено на перехрестях вулиць 30 років Перемоги - Дружби Народів, Жукова - Космонавтів, Матросова (біля лікарні), на відрізку просп.Грушевського. Також завершується облаштування плиткою вул.Огієнка. Тут вкладено 2664 кв.м. Незабаром вулиця Папаніна від пров.Зелений до пров.Некрасова теж буде відремонтована. Вартість проекту склала понад 850 тис. грн. Приємно, що комунальники працюють із асфальтом, виготовленим на нашому асфальтному заводі.

Теги: ремонт доріг

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.