Перейти на мобільну версію сайту


13.09.2019

НОВИЙ ПОРЯДОК ТЕХОБСЛУГОВУВАННЯ

понеділокЗ 1 травня в Україні почав діяти новий порядок технічного обслуговування внутрішньо-будинкових систем газопостачання. Ця послуга була виключена з тарифу на газ і стала ринковою. А це означає, що відтепер вона надається лише після укладання абонентами окремого договору на техобслуговування. При цьому, власники чи співвласники житла мають можливість обрати для цього будь-яку ліцензовану компанію, що працює на ринку в такому напрямку.

Цю ситуацію цього тижня обговорювали камянецькі голови ОСББ із представниками АТ «Хмельницькгаз», які приїхали до міста для того, щоб поінформувати мешканців.

«Газова система потребує постійного контролю, тому, щоб не допустити аварійних ситуацій та нещасних випадків, споживачам необхідно в найкоротші терміни обрати собі обслуговуючу компанію і укласти з нею договір про техобслуговування», – каже головний інженер «Хмельницькгазу» Олександр Лоб.

Зрозуміло, що такою компанією для кам’янчан може бути та ж таки АТ «Хмельницькгаз» (яка здійснює розподіл природного газу на території області) або інша конкуруюча фірма. Як пояснюють газовики, для того, щоб укласти колективний договір на техобслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання, мешканці багатоквартирних будинків мають звернутися до голів своїх ОСББ, на яких тепер поклали відповідають за стан газових мереж всередині будівель. Однак, як висловилися під час засідання голови об’єднань, таку відповідальність брати на себе вони не готові, і є чимало нюансів, якими вони занепокоєні.

Жителі приватних домоволодінь для консультації або, при бажанні, для укладання договору з газовою компанією, можуть звертатися до центру обслуговування клієнтів філії АТ «Хмельницькгаз» (вул. Симона Петлюри, 14).

На сьогодні ринкова вартість послуг з техобслуговування може складати в середньому 10 – 13 грн. на одну квартиру за місяць. Вона залежить від протяжності газопроводу, кількості газових приладів тощо.


Теги: новий порядок технічного обслуговування внутрішньо-будинкових систем газопостачання

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Почему стоит выбрать Всеукраинский банк спермы?
Полная конфиденциальность с первого обращения в клинику;
Консультация репродуктолога и узких специалистов на основании уже имеющихся исследований и новых показателей;
Обследование на высокоточном оборудовании согласно последним...
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.