Перейти на мобільну версію сайту


03.08.2018

НОВИЙ КОНКУРС – НОВІ ЛІДЕРИ

читанняУ книжкових гурманів ставлення до книг особливе. Вони можуть годинами говорити про прочитане, ділитися враженнями, сперечатися. У цьому ми ще раз переконались під час проведеного Кам’янець-Подільського міського етапу конкурсу в рамках Всеукраїнського конкурсу «Лідер читання – 2018», що відбувся 26 липня в бібліотеці-філії №6 для дітей.

Учасниками конкурсу були читачі дитячих бібліотек, учні 5-7 класів, які стали переможцями І етапу конкурсу, що проводився міськими дитячими бібліотеками-філіями. Вони мали змогу представити себе, розповісти про своє захоплення читанням, прорекламувати улюблені книги, які перечитують по декілька разів.

Перед членами компетентного журі стояло непросте завдання – визначити переможця для участі в обласному конкурсі. За результатами п'ятьох конкурсів переможцем став Тимур Касапчук, учень 7 класу міської приватної школи «Нова школа», користувач бібліотеки-філії №6 для дітей.

Приємним подарунком для всіх учасників конкурсу був приїзд на батьківщину відомого представника молодого австрійського фотомистецтва Анатолія Бабійчука. Пан Анатолій приїхав в Україну з Відня, адже саме влітку відвідує свою рідну землю. Привітавши дітей, фотомитець презентував свою авторську роботу – фотокнигу «Horaivka», видану в Австрії та присвячену українському селу Гораївці. Учні з великим захопленням поспілкувалися з фотомитцем.

Усі учасники конкурсу проявили себе кмітливими, ерудованими і залюбленими в книгу. Кожен з них за активну участь у конкурсі був нагороджений подяками та приємними подарунками. 

Запрошений на захід акомпаніатор Дмитро Боднарчук порадував учасників заходу своїми музичними подарунками. У його виконанні прозвучали композиції: українська народна пісня «Розпрягайте, хлопці, коней!», фуга Євгена Юцевича та «Односторонній рух» Астора П'яццолла.

Теги: конкурс «Лідер читання – 2018»

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.