Перейти на мобільну версію сайту


19.04.2019

НОВИЙ ДОСВІД – НОВІ МОЖЛИВОСТІ

досвідБезумовно ми живемо в той час, коли молоді громади ще торують свій шлях у майбутнє, фактично будучи першопрохідцями в реформі децентралізації. Тому дуже важливо знайомитись з досвідом тих, хто вже встиг досягти успіху, а особливо побачити його результат на власні очі.

Так, делегації із Хмельницької, Івано-Франківської та Чернігівської областей перебували на Львівщині в рамках дводенної навчальної поїздки. Серед делегатів була присутня і сільський голова Жванецької ОТГ Тетяна Криворучко. Перший день залишив неймовірні позитивні враження, адже колорит західних областей пройнятий незвичним відтінком української етніки та щирими і доброзичливими людьми.

Цікавий погляд на те, як будувати стосунки між людьми і розвиток громади загалом, продемонстрували в Ходорівській громаді, в якій розробили та впроваджують програму «Духовність врятує світ». Співпраця з громадськими організаціями займає значну роль, а в центрі уваги стоїть турбота про людей. Так тут побудували власним коштом греко-католицький храм, довівши своє право казначейству, адже церква теж частина громади. Кожен старостат, а їх 11, має навіть свою футбольну команду. Кожен староста приділяє увагу опіці про дітей у складних життєвих обставинах. І це тільки вершина айсбергу діяльності Ходорівської громади.

“Просто людей треба любити!”- чи не головні слова, які учасники почули від заступниці голови Ходорівської ОТГ із гуманітарних питань, яка займається соцзахистом в тому числі.

Прес-служба Жванецької ОТГ.


Теги: ділилися досвідом

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.