Перейти на мобільну версію сайту


17.11.2017

НОВІ ТА ПОВТОРНІ

vibori1Цієї неділі у Слобідсько-Кульчієвецькій громаді відбудуться повторні вибори в окрузі №10. Нагадаємо, Центральна виборча комісія призначила повторне голосування за кандидатів у депутати в 10-му окрузі Слобідсько-Кульчиєвецької сільської ради, у зв’язку з тим, що під час перших місцевих виборів 29 жовтня двоє кандидатів набрали однакову кількість голосів.

Та на цьому перипетії в громаді не завершуються: наразі триває судовий процес. Позивач звинувачує голову ДВК у самовільній зміні меж виборчих округів. Якщо провина буде доведена в суді, то ймовірними стануть перевибори в округах №№12, 15, 16.

А вже 24 грудня відбудуться перші місцеві вибори в ще двох громадах Кам’янеччини – Староушицькій та Жванецькій.

Наразі районна виборча комісія сформувала дві сільські виборчі комісії – Староушицьку і Жванецьку відповідно та призначила їхній керівний склад. 

Як повідомила голова районної виборчої комісії Лариса Ткачук, вісім політичних партій запропонували свої кандидатури для формування сільських виборчих комісій – це БПП «Солідарність», ВО «Батьківщина», «Народний фронт», «Опозиційний блок», «Об’єднання «Самопоміч», Аграрна партія, «Відродження», ВО «Свобода».

Відповідно до постанови №2 РВК, призначено керівний склад Жванецької сільської виборчої коміссії. Головою СВК обрано Раїсу Польову (ВО «Батьківщина»), заступником голови – Галину Гергелюк («Народний фронт»), секретарем – Марину Репінецьку (БПП «Солідарність»). Також сформовано перелік одномандатних виборчих округів з виборів депутатів. Жванецька об’єднана територіальна громада нараховує 22 округи, тож у раді інтереси виборців представлятимуть 22 депутати, з яких п’ятеро від Жванця, по троє – з Руди та Гаврилівців, по двоє – з Ластівців, Цвіклівців Перших та Сокола, по одному – з Браги, Гринчука, Малинівців, Збруча, Ісаківців, Межигора, Каветчини та Слобідки-Малиновецької. Усього 4360 виборців візьмуть участь у голосуванні по Жванецькій ОТГ.

Призначено керівний склад селищної виборчої комісії і в Староушицькій громаді. Отож, головою СВК обрано Ларису Андрєєву (БПП «Солідарність»), заступником голови Олену Григор’єву (Аграрна партія), секретарем – Світлану Блажей («Опозиційний блок»). Як і Жванецька, майбутня Староушицька об’єднана громада матиме 22 депутати в селищній раді. Селище Стара Ушиця представлятиме найбільше народних обранців у раді – аж вісім, по два депутати матимуть села Гораївка, Грушка, Рункошів, Крушанівка, Нефедівці та Подільське, по одному – Каштанівка і Лучки. Загалом участь у перших місцевих виборах до Староушицької громади братимуть 4635 виборців.

З 20 до 29 листопада до сільських виборчих комісій подаватимуть документи на реєстрацію кандидати на посаду депутатів та сільських голів. Ходять чутки, що боротьба буде не менш запеклою, аніж кілька тижнів тому в Слобідсько-Кульчиєвецькій громаді.

Теги: вибори в ОТГ

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.