Перейти на мобільну версію сайту


21.12.2012

НОВІ ПАРТИ І СТІЛЬЦІ

Напередодні Дня Святого Миколая прийнято дарувати подарунки. 17 грудня 100 новеньких парт та 200 стільців були розподілені між школами № 1, 2, 8, 9, 14 та 17 і гімназією. Цей дарунок став можливим завдяки старанням депутата Верховної Ради Володимира Мельниченка та міського голови Михайла Сімашкевича.
Під час зустрічі в гімназії міський голова зазначив, що виділенню шкільних комплектів - парти та двох стільців - передувало прохання міського управління освіти про оновлення шкільного інвентаря. Завдяки Володимиру Мельниченку, який на той час був депутатом обласної ради і озвучив це питання губернатору області, той пішов на зустріч Кам’янцю.
- Я думаю, що спільними зусиллями місцевої, обласної і центральної влад ми зможемо створити необхідні умови для навчання нашого майбутнього – нової зміни кам’янчан, - запевнив Михайло Євстафійович.
Підтримав його слова і депутат Верховної Ради Володимир Мельниченко: «Нам вдалося організувати для маленьких кам’янчан не 50 парт та 100 стільців, а вдвічі більше».
Не приховувала радості й начальник міського управління освіти та науки Світлана Старченко.
- Зараз у державі основний акцент спрямований на сільські школи, але завдяки міській владі, депутатському корпусу і Володимиру Мельниченко, нам вдалось цього року отримати набагато більше допомоги у порівнянні з минулими роками. Так, цього року місту передали обладнання для кабінету хімії у ЗОШ №16, два комплекти мультимедійного обладнання для СЗОШ №5 та ЗОШ №15. Крім того, школи отримали електрообладнання: по дві електроплити, духовки, електром’ясорубки, три холодильники. Надано також спортивний інвентар, - зазначили Світлана Володимирівна.

Теги: Михайло Сімашкевич, Володимир Мельниченко, Світлана Старченко

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.