Перейти на мобільну версію сайту


08.06.2018

НІХТО НІКОМУ НІЧОГО НЕ ВИНЕН

miskiy-golova6 червня пройшов прийом міського голови. Цього разу кам’янчани зверталися щодо отримання і ремонту житла, ремонту внутрішньодворового проїзду, переносу сміттєвих баків. 

– На жаль, держава жодним чином не працює над цією проблемою, – зазначив Михайло Сімашкевич. – Немає ні програм, ні фінансування для того, щоб люди, які потребують, отримали свої квадратні метри. Усе ж, що будується в місті – це приватна забудова. На сьогодні черга квартирного обліку становить близько двох тисяч жителів, і перший – ще з 1974 року. На місцевому рівні вплинути на цю ситуацію просто неможливо. Також сьогодні були звернення щодо ремонту аварійного муру, внутрішньодворового проїзду, даху. Нагадаю, що в нашому місті є низка програм співфінансування жителів та міського бюджету, які мають на меті вирішувати саме такі питання, як ремонт покрівель, заміна труб, відновлення дорожнього покриття тощо.

Дружина атовця, який не має міської реєстрації, вимагала поліпшення житлових умов, бо в неї четверо дітей. Та, напевне, людина сама має думати, чи може підняти своїх дітей, а не спочатку народжувати, а потім проблеми вішати на непричетних до цього людей. Нині ринкові відносини, і ніхто за гарні очі нікому нічого не дає, все потрібно купувати за власні гроші. Як і за власні гроші робити ремонти у власних, приватизованих квартирах, перекривати дахи тощо.

Теги: прийом міського голови

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.