Перейти на мобільну версію сайту


24.03.2017

НІЧНІ РЕЙДИ ДЕРЖОХОРОНИ

нппУ ніч на 21 березня працівники НПП «Подільські Товтри» провели оглядовий рейд на прохання місцевих жителів між селами Кудринці та Мілівці, на р.Збруч, у результаті якого виявили осіб, котрі ловили рибу забороненою підводною зброєю. Щойно начальник служби держохорони Олександр Спасюк з начальником відділення ПЗФ Олександром Гуменюком та інспектором Валерією Андрейцевим спробували затримати зловмисників, як потрапили автівкою в заздалегідь встановлену пастку. Три колеса автомобіля були пошкоджені розставленими на дорозі «їжаками». Природоохоронців це не зупинило, вони намагалися надзогнати браконьєрів, але тим вдалося накивати п’ятами.

Наступної ночі не без пригод обійшлося в Чабанівській сільській раді. На річці Ушиця між Лисківцями та Гутою-Чугорською виявили двох осіб, які займалися незаконним виловом риби. Щойно ті закинули сітки, близько 5-ої ранку, як їх спіймали на гарячому. У браконьєрів було вилучено три сітки, про що складено відповідні протоколи. Варто відмітити відповідальний підхід до справи Чабанівського сільського голови Лаймоніса Гурскіса, який переймається проблемою незаконного вилову риби в нерестовий період.

Ще один рейд працівники «Подільських Товтр» провели у ніч на 23 березня на р.Тернава, поблизу с.Врублівці. Безсонна ніч також принесла свої результати: було виявлено дві безгоспні сітки.

Служба держохорони НПП «Подільські Товтри» звертається до громадян: якщо у вас зникли з води сітки просимо для встановлення їхньої власності звертатися з документами за адресою: площа Польський ринок, 6, каб.10.

Теги: НПП, рейди

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.