Перейти на мобільну версію сайту


29.04.2016

НГШ ІНСПЕКТУВАВ КАМ’ЯНЕЦЬ

26 квітня начальник Генерального штабу – Головнокомандувач Збройних сил України, генерал армії України Віктор Муженко в рамках робочого візиту відвідав Кам’янець-Подільський військовий гарнізон.

У ході зустрічі генерал армії провів робочу нараду з командирами військових частин і установ гарнізону, на якій також були присутні начальник кафедри військової підготовки офіцерів запасу, міський голова Михайло Сімашкевич, народний депутат України Володимир Мельниченко та волонтери.

- Мета мого візиту – вивчення реального стану справ у гарнізоні, оцінка можливостей щодо розміщення в місті Кам’янець-Подільський певних військових формувань з урахуванням змін у системі підготовки фахівців різних спеціальностей оперативного забезпечення для Збройних сил України, - зауважив Віктор Муженко.

Оглянувши навчально-матеріальну базу Центру розмінування Головного управління оперативного забезпечення Збройних сил України, інших військових частин і ознайомившись з питаннями облаштування нещодавно створених військових підрозділів, начальник Генштабу підкреслив, що Кам’янець-Подільський гарнізон має достатньо потужну інфраструктуру, щоб не просто повернути собі славу кузні інженерних військ, а перетворитися на альма-матер для фахівців інших спеціальностей оперативного забезпечення для усіх видів і родів військ Збройних сил України.
Швидше за все, візит генерала зумовлений вивченням питання повернення інженерного факультету та створення Центру з підготовки інженерів, топографів і хіміків.

Також мова йшла про ймовірне розширення функціональності Центру розмінування та кінологічної служби, якою, до речі, він був вражений. Крім того, нині є велика потреба армії в навчених собаках.
Від військових він чекає пропозицій і обґрунтувань.

Теги: військові

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.