Перейти на мобільну версію сайту


27.01.2017

НЕСПОДІВАНИЙ ФІНАЛ - І ГОЛОВА ЮЗЮК

утмр25 січня відбулася XVII звітно-виборна конференція Кам’янець-Подільської районної організації УТМР, під час якої мисливці та рибалки району заслухали звіт про роботу та фінансову діяльність організації, членами якої вони є.

Передбачалося, що найбільш цікавим та дискусійним стане питання виборів нового голови товариства, адже на цю посаду претендувало четверо кандидатів - троє самовисуванців Олександр Хіміч, Микола Пахно і Дмитро Качинський та кандидат, висунутий рішенням зборів ПМК Гуменці, Завалля, Залісся-1 і Калачківці Віталій Марунчак.

Із 85 делегатів з’їзду було 79 присутніх. У зв’язку з відсутністю з поважних причин заступника голови організації Володимира Коробчука, про роботу Товариства доповів член ради РО УТМР Віктор Баранов. Він наголосив, що звітний період був доволі важким, проте, незважаючи на мораторій на полювання, а цьогоріч - і на промисловий вилов риби, організація збереглася.

- Завдяки активній позиції багатьох голів первинних організацій та допомозі голови обласної організації Григорія Сагайдака, який, до речі, також завітав на конференцію, районна організація увійшла в перелік тих товариств, яким рішенням сесії обласної ради в 2012 році були надані в користування мисливські угіддя, терміном на 20 років (до 2032 р.), - зауважив Віктор Георгійович.

Про роботу ревізійної комісії доповів її голова Роман Дідик. Під час обговорення обидвох питань у багатьох членів товариства виникли слушні зауваження з приводу того, на що витрачалися членські внески та чому незадовго до конференції керівний склад районної організації написав заяву на звільнення. Пояснення з цього приводу надав заступник голови РО УТМР Олександр Юзюк, який також несподівано для всіх звільнився. Для багатьох присутніх така заява була дивною, адже Олександр Петрович працює в організації з часу її створення, більше ніж 20 років. Підтримати його взявся член Довжоцького первинного мисливського колективу Михайло Желізник, який запропонував присутнім на посаду голови РО УТМР кандидатуру Олександра Юзюка. Від жодного з делегатів заперечень з цього приводу не було.

Ось так несподівано головою районної організації УТМР став колишній заступник.

Також під час засідання було обрано ревізійну комісію та делегатів, які поїдуть на звітно-виборну конференцію обласної організації.

Теги: УТМР, Олександр Юзюк

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.