Перейти на мобільну версію сайту


27.02.2015

НЕМАЄ ЛІЧИЛЬНИКА, НЕМАЄ ГАЗУ

Можновладці, які ще кілька років рухалися в напрямку тотальної газифікації країни, тепер тікають від неї мов ошпарені. Воно й зрозуміло, неоголошена газова війна вже почала давати свої наслідки.

Нещодавно міністр енергетики і вугільної промисловості України Володимир Демчишин заявив, що з квітня суттєво зростуть тарифи на природний газ. Після подорожчання газ для потреб населення коштуватиме 4,138 грн/куб.м, а не 1,089 грн/куб.м, як це є зараз.

Але на цьому всі «приємності» для населення не закінчаться. Як з’ясувалося, газ отримають лише ті, хто встановив прилади обліку.

Як повідомили в Кам’янець-Подільському управлінні з експлуатації газового господарства, наразі продовжуються монтажні роботи зі встановлення приладів обліку газу. Лічильники надаються за кошти підприємства в рамках реалізації державної програми із забезпечення житлового фонду приладами обліку газу.

Для проведення робіт у помешканні, необхідно звернутися у газове господарство за телефонами: 3-03-62; 3-27-41; 067-383-3870, 067-383-3877, та подати заявку на встановлення лічильника.

Якщо ж громадяни відмовляються від встановлення лічильників, то відповідно до Закону України «Про забезпечення комерційного обліку природного газу», газопостачання у їхні помешкання припиняється з 1 січня 2016 року. Відновлення буде проводитися тільки після встановлення приладу обліку газу, вже за кошти абонента.

Теги: лічильник газу

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.