Перейти на мобільну версію сайту


29.06.2012

НЕЄВРОПЕЙСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО ДЛЯ ЄВРОПЕЙСЬКОГО САДОЧКА

Під час візиту до Кам’янця, голова ОДА Василь Ядуха забажав ознайомитися із станом будівельних робіт у приміщенні ДНЗ №19, що на вул Тімірязєва.
На сьогодні тут вже освоєно понад 2 млн.грн, які були виділені з Держбюджету. Проте цих коштів недостатньо, щоб дитсадок запрацював.
- На обласному рівні прийнято рішення про спрямування додаткових коштів, аби до кінця року завершити та здати в садочок.JPGексплуатацію дитячий садок європейського зразка, - наголосив Василь Ядуха.
Щоправда, у багатьох закралися сумніви, чи здатен підрядник, який виграв тендер, провести роботи згідно з європейськими нормами якості. До прикладу, лише переступивши поріг ДНЗ, депутат облради Сергій Ведерніков відразу побачив гандж у вікнах. А Сергій Леонідович в цій справі, як то кажуть, з’їв зуби.
- Не розумію, хто цю фірму «Моноліт» допускає до тендерів, - додав Сергій Леонідович. - Вона недбало і неякісно ставиться до своїх об’єктів і прикладів цьому більше ніж достатньо.
Що ж, поживемо - побачимо. У свою чергу, міський голова і голова облдержадміністрації пообіцяли особисто контролювати хід робіт та використання коштів. За словами керівника області, зведення дитячих садочків не часто відбувається навіть обласних центрах. Тому, мовляв, тут є чим пишатися та за що вболівати.

Теги: ДНЗ, Василь Ядуха

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.