Перейти на мобільну версію сайту


15.04.2016

НЕДОПАТРІОТИ

Форми для пасок, придбані в супермаркеті «Пакко», приніс у редакцію кам’янчанин Анатолій Паладійчук. Чоловік був надзвичайно обурений несвідомістю українців, які навіть не задумуються, що купують у пасхамагазинах.

- Уже третій рік, як Росія анексувала Крим, - каже Анатолій. - А за ним не приховує своєї агресії на Донбасі, де гинуть українці, як нам свідомо чи ні нав’язують товари, що популяризують культурне надбання наших сусідів. Зрозуміло, що засміченість голів деяких українців «руськім міром» залишає решту байдужими до таких дрібниць. Проте такі вироби, як ось ця форма для випікання пасок, що є складовою інформаційної війни, особисто для мене є поза межами здорового глузду. Вважаю це взагалі приниженням українців як нації. Як узагалі можна готувати в такому великодній хліб?!

Зауважимо, що подібні вироби в супермаркетах продавали й минулого року напередодні Пасхи. Та після публікацій в пресі у любителів наживи прокинулася совість, і вони прибрали ганебний крам з прилавків магазинів. На жаль, не надовго. Щож, одягнути вишиванку й бути патріотом легше, аніж думати патріотично...

Теги: Пасха, паска

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.