Перейти на мобільну версію сайту


02.10.2015

НЕ ЗМОГЛИ ПРОВЕСТИ ОСТАННЮ

Вчора мала пройти дуже важлива для міста стратегічна 91 (позачергова) сесія міської ради, до речі остання для цього скликання депутатів міської ради. Але вона так і не розпочалася, адже депутати від міського осередку ВГО “Батьківщина” до початку засідання заявили, що міська влада має втрутитися в передвиборчий процес, адже їхню політичну силу міська територіальна виборча комісія не зареєструвала як суб єкт виборчого процесу.

На що міський голова зауважив, що влада не вправі вмішуватися у виборче законодавство і, зокрема, в роботу територіальної комісії. Влада лише забезпечує організаційні моменти, надає приміщення, оргтехніку...

Тоді, депутати вийшли із сесійної зали, аби запросити керівництво міської ТВК для пояснення відмови у регістрації своєї політичної сили. Проте у сесійну залу вони більше не зайшли. Отже на засіданні не було кворуму, тому міський голова переніс її на 5 жовтня.

Але до початку сесії встиг провести нагородження тих, хто повернувся із виконання завдання в зоні АТО.   

Отже, за зразкове виконання службових обов’язків, мужність та самовідданість, проявлені під час виконання бойових завдань в зоні проведення антитерористичної операції нагородити відзнакою міського голови «За заслуги перед міською громадою»: Василя Мушка, Олександра Веретюка, Олександра Мурзака, Валерія Марченка, Дмитра Мазія, Дмитра Бартиша, Дениса Білюка, Олега Каландюка.

Теги: сесія міськради

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.