Перейти на мобільну версію сайту


13.06.2014

НЕ ЗАЛИШАЮТЬ ВИБОРУ, АБО ЛІКАР СКАЗАВ У МОРГ...

Вчора жахливе повідомлення отримали онкохворі нашого міста.
- Через відсутність коштів на пальне для заправки автомобіля, який обслуговує онкохворих вдома (проводить ін’єкції медик - прим.Ред.), вже ввечорі не буде змоги приїхати і зробити вам укол трамадолу (адекватна знеболювальна терапія), - з таким повідомленням вчора медпрацівник подзвонив до пані, в якої остеосаркома. - Тому вам необхідно лягти в хірургічне відділення лікарні, аби там отримувати знеболювальну терапію.
Що це? У такий спосіб в управлінні охорони здоров’я вирішила заповнити ліжкодні? Чи, можливо, виїздили бензин бухгалтери, завгоспи та інший медичний персонал у поїздках на базар, у виконком, бібліотеку тощо. Нам, журналістам, часто доводиться бачити по декілька автівок з написом «Медична служба» відразу під різними закладами. Виявляється, на це бензин є, а на надання допомоги пацієнтам - немає? ДОГОСПОДАРЮВАЛИСЯ!
Дещо пізніше, коли онкохворі забили на сполох, їм продовжили термін обслуговування й відтермінували госпіталізацію до вихідних. Швидше за все, для того, щоб дати їм можливість зібратися й налаштуваватися.
А як можна це зробити, наприклад, людині з остеосаркомою, яка навіть, повертаючись у ліжку, в двох місцях зламала ногу? Як її перевезти, хто за нею доглядатиме в лікарні?
Цю функцію могли би покласти на дільничних медсестер, але вони не мають дозволів на користування такими знеболювальними препаратами. Та й в амбулаторіях чи медичних установах немає загратованих приміщень із сейфами. Крім того, фельшер з такими знеболювальними препаратами не може вільно пересуватися вулицями, а повинен добиратися на автомобілі, або ходити з міліцейською охороною.
З приводу недоотримання медичної допомоги родичі хворої, яка до нас звернулися, поскаржилися в прокуратуру.
Аби прояснити ситуацію, наш кореспондент звернувся до міського онколога Артура Савицького, який заперечив вищенаведений факт. Він зауважив, що хворі будуть отримувати ін’єкції вдома, і ніхто з медиків подібних повідомлень не робив.

Теги: онкохворі

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.