Перейти на мобільну версію сайту


13.05.2016

НЕ ЗАКРИЮТЬ, АЛЕ ОПТИМІЗУЮТЬ

Питання оптимізації мережі навчальних закладів нині гостро стоїть у об’єднаних територіальних громадах.
Відповідно до закону, школи, які відвідують менше 25 учнів, з 1 вересня нового навчального року фінансуватися не будуть. У зв’язку з цим, оптимізація освітніх закладів, якою болючою вона б не була, має пройти, незважаючи ні на що.

Сьогодні підходити до вирішення питання функціонування освітніх установ потрібно виважено й по-господарськи. Саме так зробили в Гуменецькій сільській раді об’єднаної територіальної громади. Її очільниця Інна Абдулкадирова запевнила, що про закриття навчальних закладів мова не йде.

- Однозначно відбудеться реорганізація освітньої мережі, - каже Інна Григорівна. - Відповідно, це буде економія коштів, адже не потрібно буде утримувати зайві приміщення. Під час останньої сесії сільської ради депутати підтримали питання щодо реорганізації чотирьох навчальних закладів громади. Зокрема, у Великому Заліссі об’єднаються ЗОШ І-ІІ ступенів та ДНЗ у Великозаліснянський НВК у складі ЗОШ і ступеня та ДНЗ. Така ж доля чекає й на Супрунковецький НВК у складі ЗОШ І-ІІ ступеня й ДНЗ, заклад матиме лише І ступінь з садочком. Колубаївська ЗОШ І-ІІ ступенів і ДНЗ «Берізка» об’єднаються в Колубаївський НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів і ДНЗ». Залісся-2 ЗОШ І-ІІІ ступенів і Залісько-2 ДНЗ «Метелик» після реорганізації стануть Залісько-2 НВК у складі ЗОШ І-ІІІ ступенів і ДНЗ.

Також найближчим часом ПП «Проект-Менас» буде проводити часткову реконструкцію приміщення сільського клубу в с.Слобідка Гуменецька на дошкільний навчальний заклад, розрахований на дві групи діточок.
Під питанням функціонування навчальних закладів у сс.Демшин та Вихватнівці Китайгородської сільської ради об’єднаної територіальної громади. Очільник громади Юрій Безродний повідомив, що його обговорять депутати під час сесії, що відбудеться наступного тижня.

Не передбачається оптимізації в Колибаївській сільській раді об’єднаної територіальної громади, хоча поки що під питанням залишається функціонування школи в Княгинині.
- Прерогатив для закриття шкіл немає, - запевняє очільник громади Михайло Желізник. - Якщо є достатня кількість дітей, школа працює.

Теги: освіта, ОТГ, оптимізація

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.