Перейти на мобільну версію сайту


08.03.2018

НЕ ХОЧЕШ ЇХАТИ, ЙДИ ПІШКИ

Звістка про те, що перевізники міста хочуть підняти ціну за проїзд на 1 гривню, напевне, стала приводом і для власників районних маршрутів підняти вартість проїзду.

Протягом тижня до редакції телефонували жителі району зі скаргами на підняття цін у громадському транспорті. Дехто з перевізників підняв ціну на гривню, а хтось – на декілька. Як нам пояснили в РДА, з 2015 року чиновники, відповідно до постанови Кабміну, не мають права втручатися в економічну діяльність підприємств, зокрема перевізників. Якщо власник маршруту вирішив підняти ціну на проїзд, він має звернутися з відповідною заявою до райдержадміністрації, яку направляють на вивчення до регіонального відділення Антимонопольного комітету України.

І якщо раніше вартість 1 км проїзду на приміському маршруті становила 65-75 коп., то нині вона може зрости до 80-95 коп. Принаймні, на таку ціну орієнтуються перевізники. От і рахуйте: в крайню точку району, відстань до якої складає приблизно 50 км, можна буде доїхати приблизно за 45 грн.

Як завжди, перевізники аргументують необхідність підняття цін зростанням мінімальної заробітної плати, збільшенням вартості пального та автозапчастин.
А в понеділок, 12 березня, пройдуть громадські слухання з приводу корегування вартості проїзду в міських маршрутках.

Теги: перевезення, підняття цін

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.