Перейти на мобільну версію сайту


19.07.2013

НЕ ЧЕКАЙТЕ МАННИ З НЕБА, ЗАСУКАЙТЕ РУКАВИ!

17 липня міський голова Михайло Сімашкевич провів черговий прийом кам’янчан. Дивно, але зустрітися з Михайлом Євстафійовичем побажало лише двоє людей. Обидва звернення були з приводу стану доріг у місті.
Пан Старенький вже не вперше порушує питання проїзду транспорту вулицею Зіньковецькою. Люди постійно скаржаться, що саме цю вулицю сьогодні облюбував великовантажний транспорт, який добиває і так погане дорожнє покриття. Крім того, тут дуже небезпечний поворот та після проїзду вантажівок пилюка стоїть стовпом, навіть кватирку відчинити неможливо. Житель Зіньковецької вулиці пропонував встановити заборонні дорожні знаки та шлагбаум, аби зменшити потік вантажного транспорту. Та, за словами директора департаменту ЖПДІ Олександра Бабчиньского, це робилося неодноразово. Шлагбаум зрізали одразу після встановлення, а дорожні знаки зникали поступово. Більше проблем може виникнути, коли запрацює платний проїзд через Замковий міст. Тоді чимало водіїв намагатимуться зекономити, і транспорт хлине саме вулицею Зіньковецька. Міський голова пообіцяв, що докладе зусиль, щоб цю вулицю наступного року внесли в план ремонту. Проте він попросив мешканців Зіньковецької не стояти осторонь проблем, зібратися всім дружньо та вийти на суботник, під час якого по можливості навести лад на дорозі. Як приклад, міський голова навів роботу мешканців Білановецької набережної.
Інший відвідувач - пані Оніскевич з вул.Папаніна, що прийшла на прийом до міського голови, попросила, аби міська влада посприяла облаштуванню проїзду до господарства її дітей, бо сусід відмовляється поступитися, щоб провести благоустрій. Дивно, про що думали люди, коли зводили будинок, бачачи, що до нього відсутня дорога. Куди дивилися структури, які видають дозволи на будівництво.

Теги: прийом міського голови, Михайло Сімашкевич

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.