Перейти на мобільну версію сайту


01.08.2014

НАЗРІВАЄ БУНТ

Минулого тижня вже йшла мова про відключення ліфтів, за користування якими не проводять сплату ЖЕО ТСЖББ і ОСББ «Сервіс-2002». Керує цими установами Юрій Надольський.
Нині така ж ситуація склалася й з вивезенням твердих побутових відходів КП «Спецкомунтранс». З понеділка не вивозиться ТВП з адрес: вул.Розвадовського, 1, та Хмельницьке шосе, 17. На черзі - будинки вулиць Князів Кориатовичів, 66, та Космонавтів, 5, 7, 13.
Упродовж чотирьох місяців за п’ять будинків ОСББ «Сервіс-2002» (борг становить 20 тис. грн) та ЖЕО ТСЖББ (18 тис. грн) не сплачено жодної копійки.
- З деяких контейнерних майданчиків неможливо припинити вивезення сміття через те, що вони є суміжними з іншими користувачами, тобто вони спільні з іншими ЖЕКівськими установами, які сміття.JPGсумлінно сплачують, - скаржиться директор КП «Спецкомунтранс» Сергій Гжебовський. - Ми вже направили Юрію Надольському лист-претензію, і якщо за два тижні не буде погашена заборгованість, то позиватимемося до суду.
Дивно, чому правоохоронні структури досі не цікавляться господарською діяльністю ЖЕО ТСЖББ та ОСББ «Сервіс-2002».
Попри все, в результаті мають постраждати люди. 29 липня скандальна ситуація вже сталася. Мешканці відключеного ліфта на Нігинському шосе, 35 вже розпочали «воєнні дії» проти КП «Міськліфтсвітло», адже вони платять за користування ліфтами. Конфлікт набере ще більших обертів, якщо заходів не буде вжито. Але ситуація неоднозначна, як кажуть: «Спасіння потопаючих, справа рук самих потопаючих». Люди самі обирали структура, яка їм має надавати комплекс комунальних послуг, отже вони самі повинні або поміняти цю структуру на іншу, або позиватися до суду.
А ще, що стосується користування ліфтами, мешканець цього будинку Антон Копистинський вийшов з пропозицією запровадити особисті електронні картки: заплатив - їдеш, ні - пішечки долай від 9 до 18 метрів вгору. Щоправда, зі сміттям така система не пройде.

Теги: КП "Спецкомунтранс", вивезення сміття

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.