Перейти на мобільну версію сайту


27.04.2018

НАЗДОГАНЯЮТЬ ТЕРМІНИ

посівнаЦьогорічна посівна кампанія розпочалася із невеликим запізненням, на початку квітня. Саме тому одразу ж після завершення посіву ранніх зернових культур, агровиробники Кам’янеччини взялися за посів пізніх ярих культур.

Всього по району ранніми зерновими та зернобобовими культурами засіяно 4401 га або 107% до прогнозу, з них 3324 га займає ярий ячмінь, 389 га – яра пшениця, 44 га – овес, 577 га – горох та 68 га – викосуміш. Найбільші площі посіву ярого ячменю та гороху в ПП «Аграрна компанія-2004». 

На сьогодні аграрії здійснюють посів кукурудзи, соняшнику та сої. Як повідомила начальник відділу агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів РДА Надія Сузанська, всіма категоріями господарств посіяно 7873 га соняшнику або 108% до прогнозу. Найбільші площі під посів цієї культури виділили ТОВ «Промінь Галичина» та філія «Кам’янець-Подільська» ТОВ СП «Нібулон». Площа посіву кукурудзи на зерно становить 8191 га, або 52% до прогнозу. Майже 50% посівних площ кукурудзи посіяно ТОВ «Енселко Агро».

Також аграрії розпочали посів сої. Поки що посіяно 327 га, або 2% від прогнозованих площ посіву. 

Крім того, у приватних господарствах району посіяно 951 га овочів та посаджено 4493 га картоплі.

Одночасно з посівною кампанією здійснюються агротехнічні заходи по догляду за посівами озимих та ранніх ярих культур. Також продовжується підготовка ґрунту до посіву пізніх культур.


Теги: посівна-2018

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.