Перейти на мобільну версію сайту


24.01.2014

НАЙБІЛЬШЕ ГОВОРИЛИ ПРО СМІТТЯ І СТАДІОН...

21 січня відбулася 55-та сесія міської ради VІ скликання. Депутати взяли до відома інформацію про виконання плану роботи міської ради в ІІ півріччі 2013 р. та затвердили план роботи на І півріччя 2014 р.
Питанням надання пільги по податку на землю КП «Міський стадіон ім.Тонкочеєва» та затвердженню Правил благоустрою території міста в новій редакції депутати приділили особливу увагу.
Щодо стадіону думку висловила начальник фінуправління Олександра Шевчук:
- Минулого року для стадіону бюджетом було затверджено 22274.1 тис. грн, у тому числі плата за землю складала 19168,9 тис. грн. За станом на 1 грудня, недоплачено податку за землю в розмірі 345,4 тис. грн.
Нагадаємо, на 2013 р. КП «Міський стадіон ім.Тонкочеєва» було надано пільгу по сплаті податку на землю в розмірі 75%. Такі пільги підприємству надаються вже декілька років поспіль і щоразу при розгляді питання на сесіях міської ради озвучується думка про ненадання її в наступні роки. За попередніми підрахунками, пільга на 2014 р. складе понад 60 тис. грн.
Щоб зменшити навантаження на міський бюджет, керівництву комунального підприємства потрібно працювати над збільшенням своєї дохідної частини та вишукувати шляхи покращення роботи, а не розраховувати на надання пільги.
Депутати висловлювали думку, аби надати піьгу на півроку, а тим часом керівництво стадіону має розробити програму, яка б забезпечувала фінансову стабільність КП.
У розрізі затвердження Правил благоустрою території міста жваво обговорювалося питання прибирання біля торговельних об’єктів. Депутати ніяк не могли дійти згоди, кому й скільки прибирати, чи взагалі цю функцію передати комунальному підприємству, а підприємці будуть оплачувати відповідні послуги. Пропонувалося це питання відправити на доопрацювання й винести на розгляд наступної сесії. Але втручання міського голови та його заступника Сергія Бабія розставило акценти. Зрештою, зволікати не варто, бо місто має прибиратися сьогодні.
Також депутати дали згоду на прийняття до комунальної власності міста житлового будинку що на просп.Грушевського, 50 від БВ ТОВ «Рокор».
Затвердили народні обранці звіт «Про виконання програми розвитку фізичної культури і спорту в місті за 2013 р.». Окрім цього депутати вирішили затвердити звернення до голови Хмельницької облради Миколи Дерикота щодо сприяння Кам'янець-Подільському ПАТ «Гіпсовик» у вирішенні питання оформлення земельних ділянок. Для здійснення основної діяльності підприємство використовує кар'єри, договори оренди на які не оформлені. Відповідно до чинного законодавства, стороною укладення договорів є Хмельницька ОДА. Зважаючи на незалежні від підприємства та ОДА обставини, процедура укладання договорів по діючих кар'єрах затягується. Враховуючи це, депутатський корпус просить максимально посприяти врегулюванню наболілого питання.
Окрім десяти основних питань, народні обранці розглянули ще й 69 земельних питань, хоча більша частина часу пленарного засідання було присвячено політичним чварам.

Теги: сесія міськради

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.