Перейти на мобільну версію сайту


22.06.2012

НАВІТЬ СУКАЧ ЗАСУКАЄ РУКАВИ

Вже 1 липня міський Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді буде працювати за новою адресою: вул.Шевченка, 26 (3-ій поверх приміщення, в якому знаходиться міське управління праці та соціального захисту населення). До такого Василь Сукачпереїзду спонукало збільшення штату Центру. Якщо ще нині там працює 8 соцпрацівників, то з 1 липня їх буде аж 40. У вівторок 67 кандидатів на вакантні місця проходили співбесіду. Усі вони - випускники вишів, у своїй більшості мають гуманітарну освіту. Та, за словами заступника міського голови Василя Сукача, не це було визначальним при відборі претендентів. Справжній соцпрацівник має відчувати у собі щире бажання допомогти сім’ям, які опинилися в скрутному становищі, дітям, яких не завжди добре доглядають батьки, та людям, які нещодавно повернулись з місць позбавлення волі.
- Ми попереджали усіх кандидатів, що їм під час виконання своїх обов’язків доведеться зіткнутися з різними людьми, не завжди адекватними, стриманими, тому потрібно бути готовими до будь-якої реакції господарів осель, - зазначив Василь Олександрович.
Збільшення штату таких центрів по всій Україні - одна з соціальних ініціатив Президента. Поки що нові працівники підписують контрактний договір лише до кінця 2012 року (бо саме на цей період передбачене державне фінансування, зарплата одного працівника - майже 2 тисячі грн), та є сподівання, що співробітники Центру і надалі продовжуватимуть свою роботу.
Наразі першочерговим залишається питання термінового ремонту приміщення, куди вже днями переїдуть «новосели». Василь Сукач запевнив, що роботи проводитимуться спільними зусиллями влади та працівників Центру.
- Якщо буде потрібно, то і я засукаю рукави, - пообіцяв заступник мера.

Теги: Центр сім’ї

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.