Перейти на мобільну версію сайту


17.02.2012

Навіщо «Укртелекому» наші особисті дані?

Протягом останнього тижня до нашої редакції звернулося декілька обурених читачів з проханням дізнатись у керівництва ПАТ «Укртелеком», для чого представники цієї компанії вимагають у людей копії паспорта й ідентифікаційного номера.
По коментар ми звернулися до заступника начальника з роботи зі споживачами ЦТП №18 Хмельницької філії ПАТ «Укртелеком» Валентини Нестерчук.
- Нашим абонентам не варто хвилюватися. Жодних протизаконних дій компанія не чинить. Ці персональні дані нам потрібні для того, щоб переоформити договори про надання телекомунікаційних послуг. Це стосується лише тих людей, котрі укладали з нами договори до 2009 р. Справа у тому, що ще 2007 р. законодавством України було затверджено нові Правила надання та отримання телекомунікаційних послуг. Усе, що ми сьогодні робимо, то це лише намагаємося їх дотримуватися. В цих правилах, зокрема, зазначено, що абонент зобов’яний надати нам копії паспорта, ідентифікаційного номера, документів, що підтверджують право власності на приміщення, місце проживання та наявність пільг (якщо вони є). Ці документи ми зберігаємо у справі абонента, на основі яких і укладається договір. Без договору ми не маємо права надати абоненту свої послуги, тому що працюємо за кредитно-авансовою системою. Копію договору надаємо абоненту. Запевняю, що жодна третя сторона не може скористася персональними даними наших споживачів. Вони необхідні для того, щоб у разі порушення тією чи іншою стороною договору справу можна було вирішити в суді. А суд не розглядає справ, котрі не підкріплені договорами.

Руслана МЕЛЬНИК, спеціально для часопису.

Теги: персональні дані, Укртелеком

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.