Перейти на мобільну версію сайту


08.11.2019

НАВЧАЛИСЯ ВИТИНАТИ Й ГРАТИ НА БАНДУРІ

полякиВелика делегація з Каліша, Глогува і Глоговського повіту з триденним візитом перебувала в Кам’янці-Подільському. Гості знайомилися з культурно-освітнім простором, переймали досвід у проведенні різних заходів, налагоджували контакти для продовження співпраці.

Президент міста Каліш Крістіан Кінастовські, президент Глогова Рафаель Рокашевич, староста Глоговського повіту Ярослав Дудковяк та інші члени делегації відвідали разом із заступником міського голови Вадимом Савчуком найбільший дитячий садочок у місті – №21 «Золота рибка», де діє 19 груп і виховується 400 дітей. Екскурсію закладом провела завідувач Людмила Кирик.

Ще одна установа, в якій побували гості, – дитяча художня школа. Тут їм запропонували майстер-класи, зокрема з витинанки, й виготовити для себе творчу роботу на згадку про Кам’янець-Подільський. Ще гарні враження делегація отримала від відвідування музичної школи ім.Ф.Ганіцького. Викладачі підготували невеликий концерт, задіявши різні музичні інструменти, в тому числі бандуру, на якій кожен охочий міг спробувати заграти.


Теги: велик делегація з Польші

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.