Перейти на мобільну версію сайту


03.02.2017

НАВЧАЛИ АГРАРІЇВ

семінар31 січня в конференц-залі Кам’янець-Подільської ОДПІ пройшов навчальний семінар для представників аграрного сектору, організаторами заходу виступили Асоціація «Сільськогосподарські товаровиробники Поділля», ГО «Територія розвитку», ТМ «Перший Бухгалтерський Клуб» та відділ АПР РДА.

Спікери семінару проінформували керівників та спеціалістів сільгосппідприємств району щодо змін та нововведень в податковому, земельному, трудовому законодавствах та інших законодавчих та підзаконних нормативних актах.

Щодо нововведень Податкового кодексу України, зокрема адміністрування податків та зборів, ПДВ, земельного, екологічного податків та ПДФО, ЄСВ, а також податку на нерухоме майно надала роз’яснення бухгалтер-практик, постійний консультант з питань бухгалтерського обліку податкової політики Елла Сисак. Про зміни в трудовому, земельному законодавстві та питаннях оренди землі, а також щодо відповідальності за порушення норм чинного законодавства, зокрема у веденні військового обліку, недотримання умов трудового законодавства розповіла спеціаліст із земельних відносин, юрист-практик, виконавчий директор Асоціації «СТ Поділля», постійний консультант з питань земельного аудиту, член компанії «School of Agribusiness in Ukraine» Світлана Антонецька.

Серед спікерів навчання були начальник відділу доходів та зборів з фізичних осіб Кам’янець-Подільської ОДПІ Ігор Лісовий; директор районного Центру зайнятості Аліна Слободян та представники банківських установ (Райффайзен Банк АВАЛЬ, Ощадбанк, ОТП Банк, Креди Агриколь Банк). Голова Асоціації «СТ Поділля» Ігор Гай закликав аграріїв об’єднуватися членством в асоціації, адже спільними зусиллями набагато легше долати труднощі.


Теги: навчальний семінар для представників АПК

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.