Перейти на мобільну версію сайту


03.11.2017

НАСТАВ ЧАС СМІТТЯ ДІЛИТИ

27 жовтня відбулося чергове засідання виконкому, під час якого розглянули 52 питання порядку денного.

Члени виконкому прийняли рішення про надання матеріальної допомоги та одноразової допомоги на поховання. Погодили проекти рішень сесії міської ради «Про затвердження Цільової програми захисту населення і території міста Кам’янця-Подільського від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2016-2020 роки у новій редакції», «Про затвердження Програми забезпечення контролю за благоустроєм та санітарним станом і оперативного інформування на території міста у 2018 році».

Також надано дозвіл на будівництво громадської вбиральні у сквері «Гунські криниці». Розглянули на засіданні виконкому і питання про роздільний збір побутових відходів, якого вимагає законодавство. Як повідомив директор департаменту ЖКГ Олександр Бабчинський, щоб встановити відповідні контейнери по всьому місту, їх потрібно закупити в кількості 772 штуки, а це – 6,5 млн грн. Окрім того, постає і потреба в сміттєвозах, які б забезпечували вивіз окремого виду сировини. Відсутній у місті поки що і сміттєсортувальний комплекс.

Зважаючи на це, департамент ЖКГ у термін до 1 січня 2018 року пропонує управлінню освіти і науки забезпечити роздільний збір побутових відходів зі сміттєзбірних майданчиків навчальних закладів міста, виділивши для цього окремі контейнери з відповідним маркуванням; департаменту економіки та розвитку інфраструктури міста активізувати роботу по залученню інвесторів для будівництва сміттєсортувального комплексу на території міста; КП «Спецкомунтранс» забезпечити системний відбір ресурсоцінних компонентів, у складі побутових відходів, на етапі їх збирання на сміттєзбірних майданчиках; виділити на всіх сміттєзбірних майданчиках контейнери для роздільного збирання; зробити відповідне маркування всіх контейнерів для роздільного збору вторинної сировини; своєчасно вивозити відсортовані компоненти та здавати їх в пункти приймання вторинної сировини.

Наразі буде проблема із роздільним збором у населення, адже наші люди не звикли це робити, і тому спочатку слід попрацювати над їхньою свідомістю, адже у нашому місті є «пани», які все сміття скидають у каналізацію, а тепер ще потрібно завести кілька контейнерів для складування сміття – окремо скло, папір, органіка тощо.

Отже, починаємо зі свідомості кам’ян­чан, а вже з нового року – до роботи.

Можливо, місту вдасться придбати новий сміттєвоз, який забезпечить вивезення роздільного сміття. Якщо люди зрозуміють важливість цього процесу, то місто на смітті ще й заробляти зможе. Лише б тільки політичні сили не почали смикати ковдру, бо ж заблокують питання і крок Кам’янця до європейської нації.


Теги: засідання виконкому міськради

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.