Перейти на мобільну версію сайту


06.06.2014

НАМАГАЛИСЯ ЕКОНОМИ ГРОШІ

3 червня відбулося чергова 64-та сесії міської ради.
Цього разу депутати ніяк не могли зосередитися й зрозуміти, за що голосують. Деякі питання додатково вносили, а деякі знімали через недоопрацювання в депутатських групах.
Втретє намагалися дійти згоди щодо змін до регламенту, проте й цього разу відправили документ на довивчення.

Начальник управління освіти і науки Світлана Старченко розповіла про фінансові справи в освіті. Аби збалансувати бюджет було запропоновано скасувати інститут керівників у гімназії та СЗОШ №14 шляхом злиття обох в один навчальний заклад. На це депутат Васильянов заперечив, зауваживши, що виникне проблема з умовами перебування молодших школярів у школі, мовляв, 6-річки не можуть перебувати зі старшими школярами в одному приміщенні. Крім того, першачки мали спальні в дитсадку.
На це Світлана Володимирівна зауважила: «В інших школах першокласники знаходяться в школах з усіма, а ті чотири групи, які нині займають вихованці 14-ої школи в дитсадку, будуть звільнені для дошкільнят, які перебувають на черзі. У приміщенні ЗОШ вже проведено капітальний ремонт. У разі злиття обох навчальних закладів школа буде завантажена лише на 97%».
Окремі депутати намагалися довести недоцільність такого кроку, на що головна освітянка міста надзвичайно здивувалась, адже в країні вимагають економії бюджету, а тут хочуть зберегти нерентабельний заклад.
Депутати вирішили створити комісію, яка вивчить доцільність злиття та ознайомиться з умовами, які чекають на першокласників після об’єднання. Також комісія вивчатиме злиття двох позашкільних закладів - станції юних техніків та Центру дитячої творчості.
Про виконання бюджету міста за 1 квартал 2014 року доповіла начальник фінуправління Оксана Гут. Видатки у нас перевищили надходження на 210 тис. грн.
Про підготовку міського господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2014-2015 років доповів депутатам заступник міського голови Сергій Бабій. Здебільшого мова йшла про дороги, їх ремонт та борги, які досі висять в казначействі.
Економія коштів дісталась і до штату працівників міськвиконкому, який скоротився на 25 осіб нині тут працює 225 людей - прим.Ред.).
Що ж до економії в галузі охорони здоров’я, то мова знову зайшла за об’єднання медицини міста і району. У цьому є сенс, але, як і завжди, далі розмов це питання не рухається.

Теги: сесія міськради

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.