Перейти на мобільну версію сайту


20.04.2012

НАМ БИ «ПРОЗОРИЙ ОФІС» ТА «ЦІЛОДОБОВУ ВАРТУ»

Минулого тижня міський голова Михайло Сімашкевич перебував у Вінниці, де мав зустріч з міським головою Володимиром Гройсманом. Вінницький колега поділився з Михайлом Євстафійовичем досвідом роботи Центру адміністративних послуг «Прозорий офіс» та відділу оперативного реагування «Цілодобова варта».
Михайла Євстафійовича залишився враженим від прозорості та ефективності роботи цих двох підрозділів.
«Прозорий офіс» унеможливлює прояви корупції у дозвільній системі і надає можливість громадянам отримати в одному приміщенні послуги різних адміністративних органів, а також державних адміністраторів та реєстраторів. Його принцип роботи спрощує процедуру надання адміністративних послуг населенню. Насамперед, це видача дозвільних документів та державна реєстрація суб'єктів господарювання. Скорочення терміну їх надання, унеможливлення будь-яких корупційних дії з боку посадових осіб тощо.
А «Цілодобова варта» оперативно реагує на усі звернення вінничан. З часу роботи цього підрозділу значно зменшилася кількість скарг на роботу органів виконавчої влади та житлово-комунального господарства.

Теги: міжнародні зв’язки

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.