Перейти на мобільну версію сайту


09.10.2015

НАЛАГОДИЛИ СПІВПРАЦЮ

7 жовтня з ініціативи студентів Кам'янець-Подільського відділення Київського фінансово-економічного коледжу Національного університету державної податкової служби України відбулася зустріч адміністрації на чолі з директором навчального закладу Вадимом Савчуком, викладачів юридичних дисциплін, студентів старших курсів спеціальності «Правознавство» із представниками місцевого Центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги і центру правової інформації та консультацій (керівник Максим Ільчишен).

Під час зустрічі студенти та юристи поговорили про можливу співпрацю в майбутньому, спрямовану на надання безоплатної юридичної допомоги малозабезпеченим верствам населення, що вкрай необхідна в сучасному житті. Така взаємодія дозволить студентам старших курсів коледжу втілити набуті знання на практиці.

Учасники заходу підписали договір про співпрацю та взаємодію, одним із напрямів якого є створення експериментальної платформи у вигляді юридичної клініки, юридичної приймальної та центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Можна вважати, що в переддень професійного свята Дня юриста закладено фундамент ефективної моделі долучення молоді до співпраці на партнерських засадах.

Теги: Вадим Савчук, податковий коледж

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.