Перейти на мобільну версію сайту


17.05.2019

НАГОРОДИЛИ, ЗРІЖУТЬ ДЕРЕВА, ЗНЯЛИ З МАРШРУТУ

виконком15 травня пройшло чергове засідання виконавчого комітету, на якому було розглянуто 75 питань. Сесійна зала нагадувала подіум, усі без винятку присутні були у вишуканих вишиванках. І зрозуміло – День вишиванки.

На початку засідання міський голова Михайло Сімашкевич вручив заступнику начальника транспортного відділу Ігорю Янчуку відзнаку «За заслуги перед міською громадою» за багаторічну сумлінну працю.

Як завжди, члени виконкому погодилися надати матеріальну допомогу тим, хто її потребує, дозвіл на облаштування паркування транспортних засобів на Північній. Тамтешній підприємець за власні кошти облаштує майданчик, його вартість складе 100 тисяч гривень.

Буде обмежено рух вантажівок через житловий комплекс мікрорайону «Нова Будова». Затвердили акти обстеження зелених насаджень, які підлягають видаленню. Буде видалено сухостій, аварійні дерева і вражені стовбуровою гниллю. За кошти міського бюджету зріжуть 28 дерев і витратять 21 тис. грн, за кошти заявників – 11 дерев. На сьогодні в місті зареєстровано 757 аварійних дерев, цього року додалося ще 372 дерева, а видалено цього року лише 127. 

Погодили члени виконкому передачу 95 комп’ютерів на галузь охорони здоров’я. Також медикам, зокрема перинатальному центру, пощастило під час візиту заступника міського голови Вадима Савчука до Польщі, він привіз у дарунок 10 комп’ютерів. З балансу управління охорони здоров’я на баланс міської поліклініки передали приміщення стоматполіклініки. Достроково припинено дії договору на перевезення пасажирів транспортом загального користування з перевізником Балла І. на маршруті №1, адже автобус, який було заявлено до перевезення пасажирів з Підзамча на мікрорайон Жовтневий, обслуговує міжміське перевезення за маршрутом на Хмельницький. Також дали дозволи на введення резервних автомобілів на маршрутах №1, №6, №10, №15.

На завершення засідання Вадим Савчук повідомив приємну новину: нарешті отримали дозвіл на відновлювальні роботи обваленого муру Старої фортеці.


Теги: засідання виконкому міськради

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.