Перейти на мобільну версію сайту


20.02.2015

НАГОРОДИЛИ, ЗАТВЕРДИЛИ, ПЕРЕФОРМАТУВАЛИ ТА ЗАПЛАНУВАЛИ

17 лютого пройшло засідання одразу двох сесій міськради 79-ої чергової та 80-ої позачергової.

Уже стало традицією перед початком розгляду сесійних питань нагороджувати учасників антитерористичної операції за зразкове виконання службових обов’язків, мужність та самовідданість, проявлені під час виконання бойових завдань. Міський голова Михайло Сімашкевич вручив відзнаку міського голови «За заслуги перед міською громадою» військовослужбовцям Олександру Паровому, Володимиру Крохмалюку, Сергію Бережному, Віктору Камінському, Олександру Дибайлу, Володимиру Вербовському, Миколі Петрушевському, Юрію Кравчуку, Віталію Франкову, Миколі Яневичу, Дмитру Сєрову, Володимиру Мотильову, сесія.jpgОлегу Голоду.

До початку засідання слово взяв депутат міськради Валерій Слободян: «15 лютого Громадське телебачення на своєму сайті розмістило відеоролик під назвою «Списки безкарності», який стосується трагічних подій річної давності на Майдані. Відео починається з відвертої брехні й перекручування та підтасовуваня фактів. Автор стверджує, що з жовтня в Україні розгорнулась історія протистояння ідей подальшого шляху нації. Україці стояли перед вибором.... Але в жовтні жодного протистояння не було. Крім того, вони приписують мені нібито я відправляв людей на антимайдан і демонструють якісь списки. Проте у списках значаться учасники святкування в Києві 69-ої річниці визволення України від фашистських загарбників». Валерій Анатолійович уже підготував позов до суду за наклеп та захист честі, гідності і ділової репутації.

Власне під час сесійного засідання депутати затвердили звіти про виконання у 2014 році міських програм, зокрема, «Безкоштовне харчування дітей тимчасово переселених із зони АТО (Донецька та Луганська області) та тимчасово окупованої території (АР Крим), дітей, чиї батьки беруть участь в АТО», «Безкоштовне харчування дітей громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи», «Розвиток та підтримка науково-дослідницької роботи в загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах міста».

Також було внесено зміни до Програми «Безкоштовне харчування дітей громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи» на 2015 рік. Незважаючи на те, що на державному рівні харчування в дитячих садочках цієї категорії відмінили, міські депутати вирішили, що наші дошкільнята та учні шкіл харчуватимуться безкоштовно.

Вирішували народні обранці і долю ДЮСШ №5, фінансування якої здійснювалося за кошти обласного бюджету. Було прийнято рішення не ліквідовувати спортшколу, а передати на баланс міського управління освіти як філію одного із міських ДЮСШ. Ліквідувати школу не можна, бо тут успішно розвиваються види спорту (бодібілдінг, кікбоксінг, скелелазіння, тхекфондо), яких немає в інших закладах споритвного напрямку.

Депутати підтримали Програму «Реконструкція системи централізованого опалення з встановленням будинкових засобів обліку теплової енергії з дистанційною передачею даних». Вона передбачає встановлення засобів обліку теплової енергії з фінансуванням 50 на 50. Тобто тепер 50% за встановлення лічильника сплачуватимуть мешканці, іншу частину коштів виділятмуть з бюджету. До речі, яскравим прикладом дієвості такого механізму є міська програма «Теплий дім».

Також народні обранці підтримали ідею участі Кам’янця-Подільського у міжнародному проекті «Європейська молодіжна столиця – 2018» (EYC).

Одноголосними були депутати у вирішенні питання виділення коштів з міського бюджету на збільшення статутних капіталів комунальних підприємств. Зокрема, за кошти, виділені КП «Комбінат благоустрою», планується купити для потреб міста пересувний мобільний міні-асфальтний завод для ямкового ремонту доріг.

Ця установка використовуватиме старий асфальт для переробки його у асфальтобетонну суміші, за допомогою якою проводитимуть ямковий ремонт, що значно зменшить вартість ремонтних робіт. Температура асфальту при його транспортуванні не втрачатиметься. За годину роботи міні-завод може виготовити 4 тонни асфальту, для цього йому потрібно 3 кілограми дизельного палива.

Під час сесії було внесено зміни до рішення 78 (позачергової) сесії міської ради «Про надання пільг з місцевих податків». Також депутати затвердили перлік закладів, установ та організацій, що фінансуються за рахунок обласного та державного бюджетів і яким надано пільгу в розмірі 10% за сплату земельного податку. Оскільки при затвердженні міського бюджету фінансовий ресурс не забезпечив повністю потребу в асигнуваннях на оплату праці з нарахуваннями та на оплату комунальних послуг і енергоносіїв, на 80-ій позачерговій сесії було прийнято звернення до Хмельницької обласної ради та Міністерства фінансів України щодо виділення додатових коштів для забезпечення захищених статей видатків міського бюджету.

Не обійшлося без персональних нагород. За багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток навчального закладу та підготовку кваліфікованих працівників директора державного професійно-технічного навчального закладу «Кам’янець-Подільське вище професійне училище» Бориса Чекригіна було нагороджено відзнакою міської ради «Честь і шана».

Теги: сесія міськради

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.