Перейти на мобільну версію сайту


08.03.2018

НАГОРОДА ПАШКОВУ, А БАТЬКУ ПОЗБАВЛЕННЯ

виконкомВчора пройшло чергове засідання виконкому, на порядок денний якого виносилося близько 70 питань.

Перед початком засідання міський голова Михайло Сімашкевич та нардеп Володимир Мельниченко вручили чемпіону Європи зі змішаних єдиноборств ММА Максиму Пашкову відзнаку міського голови «За заслуги перед міською громадою». Грамотою від нардепа відзначено тренера Юрія Нестеровського.

Члени виконкому погодили питання про матеріальну допомогу Вероніці Мелемуці та про організацію відпочинку й оздоровлення дітей міста в 2018 році. Міський голова зазначив, що на доставку дітей потрібно 200 тис. грн. Тому дали завдання директору департаменту соцзахисту Людмилі Позинюк розробити програму, на яку мають віднайти кошти.

Затверджено перелік місць розташування автобусних зупинок на території міста, які відтепер будуть прив’язані до юридичних адрес. Також затвердили акт обстежень зелених насаджень, які підлягають видаленню. Цього разу до переліку увійшло 34 дерева, які мають бути зрізані за рахунок заявників та 41 дерево – за рахунок міського бюджету. Вартість складає 39,7 тис. грн, а цього року заплановано кошти на суму 900 тис. грн. Заступник міського голови Сергій Бабій зауважив, що є такі, хто з 2012 року ніяк не можуть достукатися, щоб знесли пошкоджені дерева, які несуть небезпеку. Надали дозвіл департаменту ЖКГ на будівництво критої літньої сцени в парку «Героїв Євромайдану», але тих грошей, які заплановані, ледве вистачить на бетонну основу. А ще потрібно прокласти електромережу та створити відповідні умови.

Розглянули доцільність позбавлення батьківських прав чоловіка, який взагалі не переймається своїм сином, байдуже ставиться до нього та сплачує аліменти лише під примусом. А ще хлопчина його вперше побачив на змаганнях, на яких перебував в іншому місті, і батько не відреагував на досягнення хлопчика.

Члени виконкому одноголосно не погодили паспорт прив’язки підприємцю, який спочатку самовільно встановив на земельній ділянці вагончик, а тепер просить дозволу, хоча все має відбуватися навпаки. Тому вирішено запропонувати йому добровільно прибрати споруду, інакше це буде зроблено примусово.

Теги: засідання виконкому міськради

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.