Перейти на мобільну версію сайту


14.04.2017

НАГАДАЛИ ПРО ОБ’ЄДНАННЯ

рда11 квітня голова РДА Василь Сукач разом з т.в.о. першого заступника голови, керівником апарату РДА Маріанною Великохатько та начальником управління фінансів Олександром Федиком провели нараду з головами сільських та селищної рад району.

Під час засідання обговорили низку важливих для району питань, серед яких - перспективу об’єднання територіальних громад.

Не менш актуальним було питання щодо виділення коштів з районного бюджету на придбання лапароскопічної стійки для Центральної районної лікарні. Проектом рішення сесії обласної ради «Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік» з обласного бюджету передбачена субвенція для Кам’янець-Подільського районного бюджету в сумі 1,3 млн грн для закупівлі цього медичного обладнання. Проте коштів недостатньо, оскільки апарат досить дороговартісний.

Також присутні обговорили організацію та проведення поточного ремонту доріг місцевого значення і відшкодування перевізникам коштів за пільговий проїзд пасажирів певних категорій. Василь Сукач наголосив на необхідності надання матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових питань жителів району.


Теги: засідання РДА

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.