Перейти на мобільну версію сайту


30.11.2012

НАБИРАЛИСЯ РОЗУМУ ГОЛОВИ І...

Завершальна сесія «Академії лідерства» програми Ради Європи «Посилення інституційної спроможності органів місцевого самоврядування в Україні» 26 листопада зібрала в Кам’янці лідерів місцевого самоврядування з різних міст України.
Упродовж тижня міські голови, їх заступники, секретарі міських рад і керуючі справами виконкомів здобували знання, уміння й навички ефективного лідерства у місцевому самоврядуванні.
У цій сесії також взяли участь менеджер програми Ради Європи Наталія Старостенко, наш міський голова Михайло Сімашкевич, експерт Ради Європи, міжнародний бізнес-голови2.JPGконсультант і бізнес-тренер Олександр Мєшалкін, експерт Ради Європи, доцент Національної академії державного управління при Президентові України Григорій Борщ.
28 листопада гості відвідали міську раду, де мали змогу ознайомитись з успішними практиками нашого міського самоврядування, обмінятись досвідом.  
- Наше місто одне з перших в Україні отримало Магдебурзьке право, - розпочав свою промову Михайло Євстафійович. - І те, що менеджери програми Ради Європи обрали саме Кам’янець-Подільський місцем проведення третьої сесії «Академії лідерства» – це логічно й знаково. Наше місто має багато прогресивних практик самоврядування, ми готові ділитися досвідом і відкриті до спілкування. Також постійно намагаємося переймати досвід з інших міст.
Загалом, упродовж 2011-2014 рр. у «Академії лідерства» пройдуть навчання понад 90 муніципальних службовців вищого рівня. Після завершення програми Ради Європи, здобутки та напрацювання «Академії лідерства» будуть включені до навчальної програми Національної академії державного управління при Президентові України, з якою наразі Програма активно співпрацює. Це дасть змогу надалі забезпечити ефективну підготовку фахівців для системи місцевого самоврядування в Україні.

Теги: Асоціація міських голів, Михайло Сімашкевич

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.