Перейти на мобільну версію сайту


28.10.2016

НА ВУЛИЦЯХ СТАНЕ СВІТЛІШЕ І БЕЗПЕЧНІШЕ

освітлЦього року на вулицях міста за дорученням міського голови Михайла Сімашкевича замінено 800 ламп розжарювання і 112 нових LED-світильників із 700 наявних. Про це інформує департамент житлово-комунального господарства. 

У Кам’янці за вуличне освітлення відповідає СКП «Міськліфтсвітло» (директор Володимир Крилов). Наразі система вуличного освітлення складається з 6000 світлоточок, в тому числі 2234 опор вуличного освітлення. Протяжність всієї мережі становить 162 км. 

- Формування системи освітлення міста – це один із елементів благоустрою. Крім того, ми повинні дбати про безпеку наших жителів і комфорт. Саме тому щороку виділяємо кошти на оновлення мережі вуличного освітлення. Ця робота продовжуватиметься й надалі, - зазначив міський голова Михайло Сімашкевич.

Також СКП «Міськліфтсвітло» має провести капітальний ремонт мереж вуличного освітлення зі влаштуванням архітектурної підсвітки знакових будівель Старого міста. Вартість виконання робіт складе 95 тис. 604 грн, термін – до кінця 2016 р.

Мова йде про облаштування підсвітки Галереї мистецтв (Картинна галерея). Ймовірно, вона буде виконана в жовтій та білій гаммі.


Теги: освітлення міста

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.