Перейти на мобільну версію сайту


27.03.2015

НА ВІДПОЧИНОК ДО ПОЛЬЩІ

Минулого тижня відбулося зібрання учасників АТО, у яких є діти шкільного віку (8-13 років), для того, аби повідомити їм інформацію про можливість відпочинку їхніх дітей в Польщі з 27 липня до 8 серпня.

Міському голові Михайлу Сімашкевичу вдалося домовитися з вуйтом Гміни Тарново Підгурне Тадеушом Чайкою про безкоштовний відпочинок малечі. Як зазначив заступник міського голови Василь Сукач, виготовлення проїзних документів, нотаріальне засвідчене доручення від обох батьків, відкриття візи та проїзд в обидва кінці (2400 км) буде за рахунок батьків. Безкоштовно оформити доручення для дітей учасників АТО зголосився нотаріус Микола Біллер, офіс якого занходиться у Старому місті.

Для того, щоб потрапити в претенденти на поїздку, потрібно подати заявки у відділ туризму до 10 травня. У програмі відпочинку буде відвідування аквапарку, зоопарку, різні екскурсії, в тому числі в гори. У цей список можуть потрапити і діти інших соціально-незахищених категорій, але в першу чергу - учасників АТО.

Узагалі, оздоровлення дітей з малозабезпечених сімей цього року можливе, але географія його буде дещо змінена, здебільшого у напрямку Татарбунар, Карпат та місцевих баз оздоровлення - Бакоти, Устя, Привороття.

Теги: відпочинок в Польщі, оздоровлення дітей влітку

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.