Перейти на мобільну версію сайту


29.06.2012

НА СВІТ НАРОДИЛИ ДЕВ’ЯТУ АМБУЛАТОРІЮ

Нарешті амбулаторія сімейної медицини, яка ще мала запрацювати три роки тому, 25 червня відчинила свої двері.
Ця амбулаторія, яка розташована на вул.Васильєва, 15, є другим подібним закладом на мікрорайоні «Жовтневий» та амбулаторія сімейної медицинидев’ятим у місті. Передбачено, що дана амбулаторія обслуговуватиме 10 тисяч населення. Тут працюватиме 5 сімейних лікарів, 2 педіатра та 4 акушер-гінеколога. Пацієнти зможуть лікуватися в умовах денного стаціонару, зробити ЕКГ, отримати фізіотерапевтичні процедури, пройти лабораторні обстеження. Стосовно останнього, то чомусь лише один раз на тиждень до них приїздитиме лаборант для забору аналізів. На відміну від інших віддалених від центру міста амбулаторій, тут діятиме аптечний кіоск. У планах також налагодження прийому вузьких спеціалістів.
амбулаторія сімейної медициниНа відкриття амбулаторії прибув голова ОДА Василь Ядуха, міський голова Михайло Сімашкевич, секретар міськради Василь Сенюк. Також прийшли порадіти за мешканців мікрорайону міста голова РДА Михайло Желізник та головний лікар ЦРЛ Яків Цуглевич.
За словами міського голови, реалізація цього проекту відбулася завдяки роботі голови ОДА Василя Ядухи та депутата облради Володимира Мельниченка. Саме їм вдалося «вибити» з Державного бюджету на облаштування амбулаторії близько 2 млн. 250 тис. грн. Кошти ж на обладнання були виділені з обласного бюджету.
- Курс на розвиток сімейної медицини в нашій області обрано правильно, - зазначив Василь Ядуха. - Радує те, що медичні послуги максимально наближаються до людей. Сьогодні також слід звернути увагу на забезпечення лікувальних закладів сучасним медичним обладнанням, адже в кожному районі й місті має бути однаково високий рівень медичного обслуговування. За два роки близько 38 мільйонів гривень спрямовано на закупівлю та оновлення медобладнання.
Не обійшлося без подарунків. Керівник області вручив працівникам амбулаторії нове обладнання для фізкабінету, вартістю у 15 тисяч гривень. А от від депутата обласної ради Володимира Мельниченка медичному закладу було вручено холодильник, мікрохвильову піч та електрочайник.
На черзі - відкриття амбулаторії сімейної медицини на Черемушках.

Теги: амбулаторія, медицина, Василь Ядуха, Володимир Мельниченко

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.