Перейти на мобільну версію сайту


06.12.2013

НА РАХУНКУ МЕРА 18 МІЛЬЙОНІВ

Протягом цього року міському голові вдалося залучити в місто 18 млн. грн інвестицій.
Днями міський голова Михайло Сімашкевич перебував із робочим візитом у Празі, де взяв участь у засіданні Політичного комітету ради європейських муніципалітетів.
Приїхавши до рідного міста, мер дав прес-конференцію для журналістів, під час якої розповів про успіхи запланованого відрядження.

- Відтепер, ми стали асоційованими членами Ради європейських муніципалітетів і матимемо два голоси на підтримку інтересів нашої громади під час голосування» - повідомив приємну новину міський голова. - Під час роботи засідання Політичного комітету було обрано нового Президента асоціації європейських муніципалітетів і регіонів. Ним стала Аннемарія Йоріцма-Леббнік, мер міста Альмере. Також було оновлено склад Політичного Комітету.
Асоціацію міст України разом з Михайлом Сімашкевичем представляли Юрій Вілкул, Президент fyjyc.jpgАсоціації міст України, Криворізький міський голова, та Мирослав Пітцик, виконавчий директор АМУ.  
А напередодні, 27 листопада, у Литві Михайло Сімашкевич разом із представниками муніципалітетів-учасників проекту «Шлях Гедиміновичів» підписали звернення до європейських лідерів, закликавши їх підтримати їхню ініціативу та сприяти реалізації цього проекту.
Перемовини Михайла Сімашкевича із земляками в Москві теж дали позитивний результат. Під час зустрічі було домовлено про виділення коштів на ремонт перехрестя, однієї невеликої вулиці, придбання спеціалізованого обладнання для дітей, хворих на ДЦП а також спеціалізованої машини для прибирання міста.
Загалом, за словами Михайла Євстафійовича, протягом цього року завдяки перемовинам та відрядженням вдалося залучити в місто більше 18 млн. грн інвестицій.
Наступного тижня міський голова знову матиме відрядження: цього разу в Німеччину. Там він планує зустрітися з керівництвом фірми «Шмак/Фісман» ( Schmack/Viessmann ) - виробника біоґазових установок, для обговорення проблеми переробки барди з бардополів спиртового заводу. Окрім цього, на 10 грудня заплановано перемовини у Айнбеці з гендиректором підприємства «KBC» з питань будівництва у нашому місті зернопереробного заводу. Вартість цього проекту становитиме близько 18 мільйонів євро.

Теги: Михайло Сімашкевич

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.