Перейти на мобільну версію сайту


06.03.2015

НА НОСІ П’ЯТА ХВИЛЯ

Завершився перший етап четвертої хвилі мобілізації. Кам’янець виконав мобілізаційний план і приступив до другого етапу. Він відрізняється тим, що в першу чергу відправлялися офіцери, а тепер мають бути мобілізовані сержанти і солдати.

Відправка буде здійснюватися в 84-ий навчальний центр м.Старичі (86 осіб), 240-ий навчальний 4458957_1.jpgцентр Житомирської області (3 особи) і в кінологічний навчальний Центр ДПС України, с.Великі мости, Львівської області (20 осіб). У другому етапі до відправки відібрано близько 130 солдатів і сержантів. Усі, кого відправили в навчальні центри, отримали якісну військову форму і берці іноземного виробництва. Військкомат вдячний керівництву міста і району за надання транспорту для відправки мобілізованих та розуміння.

- Розпочались заходи з підготовки до п’ятої хвилі мобілізації, - каже військовий комісар Ігор Рибак, - уже проводиться оповіщення військовозобов’язаних,. Також звертаємося до підприємців, щоб вони краще готували техніку, яка підлягає мобілізації.

Окрім цього, розпочалася підготовка до призову на строкову військову службу, яка пройде з квітня до травня та з жовтня до листопада. Цей призов відрізняється від інших тим, що йому підлягають ті, кому на день відправлення у військо виповнилося 20 років, хоча за законом можемо призивати тих, кому виповнилося 18, але Президент своїм наказом визначив лише відбір двадцятирічних.

Призвані на строкову службу в жодному разі не будуть відправлені в зону АТО. Їх готуватимуть на механіків-водіїв БМП, танкістів, снайперів. 18 місяців служитимуть юнаки, у яких за плечима середня освіта, і 12 місяців - хто має вищу освіту.

Теги: мобілізація, військові

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.