Перейти на мобільну версію сайту


22.11.2019

НА МІКРОРАЙОНІ ЗАЦВІТУТЬ КАТАЛЬПИ

дереваЗатінок у спекотну пору мешканцям мікрорайону тепер даруватимуть катальпи, а також червонолисті, гостролисті й звичайні дуби.

До гарної справи долучилися представники влади. Перші дубки висадили заступники міського голови та керуюча справами міськвиконкому. Всього закуплено 45 не маленьких саджанців, а вже гарних деревцят, яким по 12-15 років. У тому числі й 13 квітучих катальп.

– Нині Кам’янець вважається одним із зеленіших міст України, – стверджує заступник міського голови з комунальних питань Сергій Бабій. – Комунальники не лише зрізають дерева, але й насаджують. За підрахунками на одного кам’янчанина в місті одне дерево. Чому висадили саме червонолисті дуби? Вони добре всмоктують вихлопні гази, що зменшить загазованість, і добре гасять шум.

Сподіваємося, що не підніметься рука у вандалів поламати дерева. За словами Сергія Віталійовича, дерева купили за досить вигідною ціною – 50 гривень за метр, а кожне має 3-4 метри висоти. Тепер лише сподівання, що вони всі приймуться. Зона відпочинку ще досі немає власної назви, але кам’янчани самі можуть надати пропозицію щодо назви паркової зони.


Теги: катальпи для затінку

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.