Перейти на мобільну версію сайту


17.02.2012

На гуманітарні потреби

На гуманітарну сферу з бюджету розвитку виділено 601,1 тис. грн. Про те, як вони будуть розподілені, розповів заступник міського голови з гуманітарних питань Василь Сукач.
Зокрема, в освіті: близько 100 тис. грн буде направлено на ремонт харчоблоку ЗОШ №10, 36 тис. піде на ремонт туалетів міського ліцею, 100 тис. грн дістанеться даху дитсадка №2, 191 тис. грн спрямують на добудову ДНЗ №16 «Айболить». Ще 344 тис. грн із резервного фонду будуть виділені на завершення реконструкції дитячого садка №19. Після проведеного тут ремонту місто отримає 100 додаткових місць для малечі.
На ремонт майданчиків зі штучним покриттям для гри у футбол піде 113 тис. грн і ще 100 тис. - на проведення змагань відповідно до Програми розвитку фізичної культури і спорту.

На медицину кошти розподілили таким чином: 51 тис. грн заплановано виділити на ремонт патологоанатомічного відділення, 298 тис. грн піде на ремонт каналізаційної системи, душових і туалетів травматологічного відділення, 85 тис. грн погоджено виділити на придбання автоклава для стерилізації інструментів, за 233 тис. грн відреконструюють кабінет (поліклініка на вул.І.Франка), призначений для встановлення найсучаснішого рентген-апарата вартістю 1 млн. грн, який буде отримано за сприяння губернатора Василя Ядухи.

Також зачепив Василь Олександрович і тему «похорону» комунальної аптеки. Він пояснив, що місто сьогодні не може утримувати таке приміщення і штат. Тому знайшли на сьогодні єдиний прийнятний для міста варіант - передати права на виготовлення ліків і реалізацію психотропних препаратів і наркотичних аналгетиків ТОВ «Фармохолдинг». Це підприємство взяло на себе зобов’язання виготовляти близько 50 найменувань ліків. Крім того, воно має ліцензію на реалізацію препаратів, які підлягають обліку. ТОВ «Фармохолдинг» орендуватиме лише 100 квадратних метрів площі. В решті приміщення буде проведено ремонт та облаштовано амбулаторію сімейної медицини.

Теги: влада, гроші, освіта, медицина

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.