Перейти на мобільну версію сайту


06.12.2013

НА ЧЕРЕМУШКИ ПРИЙШЛА ЦИВІЛІЗАЦІЯ

Багато скандалів та суперечок виникло минулого року, коли один кам’янецький патріот вирішив привести до ладу шанхайський ринок на Черемушках. Бунтували продавці, мешканці сусідніх будинків та магазинів. Одним не подобалося, що їм «перебиватимуть» торгівлю, інші побоювалися, що замість звичного й вигідного для них старого ринку тут з’явиться новий генделик чи щось подібне. Були й такі, хто думав, що після зведення нового павільйону, ціни за оренду в ньому злетять до небес. Виникали побоювання й за тривалість будівництва, котре могло би перетворитися на довгобуд.
Та, як з’ясувалося, за справу взялася ділова, відповідальна людина - Андрій Андрухович. Андрій ринок.JPGМихайлович починав із невеличкого бізнесу на цьому ринку, але молодому чоловікові набридло спостерігати за жалюгідними умовами своє праці та колег. Він вирішив привести ринок до ладу. Місце під будівництво павільйону йому надала міська влада за умови, що він не тільки протягом року завершить будівництво, а й зробить благоустрій прилеглої території.
Минув майже рік, і ось три дні, як працює торговий павільйон «Червоноармійська 34а». Поряд з цим, вкладено тротуарною плиткою 600 квадратних метрів прилеглої території. Невеличкий торгівельний комплекс має майже 30 торгівельних місць, з яких 14 - у критому павільйоні, де створені побутові умови для всіх працюючих. У павільйоні можна торгувати свіжим м’ясом, м’ясними та молочними продуктами. В окремих кіосках продаватимуть фрукти, овочі та промислові товари. Відтепер продавці не шукатимуть, де справити нужду чи помити руки: тут для них встановлено рукомийники та санвузли. У павільйоні також є лабораторія ветеренарно-санітарної медицини, в якій працює ветлікар Олександр Ільчук. Він проводить дослідження продукції рослинного і тваринного походження.
У планах підприємця встановити біля торгового павільйону величезний прилавок із рампою, за яким би могли торгувати жінки із поближніх сіл, котрі привозять на Черемушки продукцію з власного обійстя.

Теги: Черемушки, ринок Черемушки

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.