Перейти на мобільну версію сайту


09.05.2019

МИСЛИВСЬКІ СОБАКИ КРАЩІ В КАМ'ЯНЦІ

собакиУ Городку пройшла десята регіональна виставка мисливських, декоративних та службово-сторожових собак. У ній взяло участь понад 200 собак.

– На ювілейну регіональну виставку з'їхалися представники дев'яти областей та трьох країн (України, Польщі та Молдови), – розповідає організатор виставки експерт-кінолог Петро Войталюк. – Чимало учасників вже не вперше беруть участь у подібних змаганнях. Німецький тер'єр Айна Володимира Маслія з Івано-Франківська – один із найтитулованіших учасників. Айна має 24 медалі І ступеня, вісім дипломів другого та сім – третього ступеня. Але до Городка власник з твариною приїхали вперше.

А ось російсько-європейська лайка Нічка Геннадія Яворського з Хмельницького на таких змаганнях вперше. Власник розповідає, що мисливських собак тримає давно, але для дев'ятимісячної красуні Нічки ця виставка дебютна.

– На екстер'єрних рингах виставки оглянули та оцінили понад 150 мисливських собак (21 порода), а також представників кімнатно-декоративних та службово-сторожових собак, – розповів Петро Войталюк. – У виставці взяли участь собаки з Хмельницької, Рівненської, Івано-Франківської, Житомирської, Тернопільської, Львівської, Чернівецької, Вінницької, Волинської областей, а також з Молдови та Польщі. Найбільше було лайок – понад п'ятдесят, також на виставку приїхало чимало норних, лягавих, карпатських гончаків. Визначали кращих у кожній породі, кращих представників у групі породи, перше місце у першому класі, а згодом – і кращого собаку виставки.

Судили змагання досвідчені судді-кінологи з Хмельниччини, а також з Житомира, Івано-Франківська, Рівного, Чорткова та Молдови.

Окрасою свята були представники національної породи «Український карпатський гончак». У виставці взяв участь перший чемпіон України у цій породі Шайтан Володимира Данильчука з Сирватинець Городоцького району. І хоч цього разу він призового місця не посів, проте його потомство отримало нагороди, зокрема і І ступеня. Першість серед «карпатців» виборов Рік (власник Дмитро Соловодов). А кращою собакою виставки стала російсько-європейська лайка Кайра (власник Віктор Петровський) з Хмельницького.

Серед осередків Федерації мисливських собак України перше місце посів Кам'янець-Подільський осередок, до трійки лідерів також увійшли Хмельницький (друге місце), Івано-Франківський та Житомирський (третє місце) осередки. Серед районних організацій Українського товариства мисливців та рибалок (УТМР) перше місце посіла Городоцька рада, друге – Хмельницька, третє – Чортківська Тернопільської області рада УТМР.

Загалом же на виставці у Городку вручили майже 100 медалей різного гатунку, 26 кубків та різні призи — намети, спальні мішки, термоси, решітки-гриль, казанки тощо.

Переможці візьмуть участь у всеукраїнській виставці мисливських собак, яка відбудеться 22-23 червня.

Теги: регіональна виставка собак

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.